Jdi na obsah Jdi na menu
 


Manžel Amy chce za rozvod miliony!

17. 5. 2008

Britská diva Amy Winehouse neprožívá zrovna lehké období. V pátek 25. dubna strávila noc na londýnské policejní stanici Holborn. Zpěvačka totiž v baru napadla svého spoluhráče kulečníku a porvala se s ta­xikářem. Nakonec nebude trestně stíhaná, vyvázla jen s va­rováním.

Aby toho nebylo málo, začal ji vydírat její manžel Blake Fielder-Civil (25), který pro změnu sedí v londýnské věznici Pentonville za fyzické napadení a podplácení veřejného činitele. Blakovi se doneslo, že se s ním chce Amy rozvést, a tak jí prostřednictvím svého právního zástupce vzkázal, že rozvodové papíry podepíše pouze v případě, pokud za každý měsíc manželství dostane 250 tisíc liber. Nyní to dělá již tři miliony liber, což je v přepočtu téměř sto milionů korun.

Fielder-Civil je totiž přesvědčen, že nese podíl na profes­ním úspěchu své ženy. Dokonce prohlásil, že Amy několikrát zachránil život.

Winehouse patří mezi deset nejbohatších muzikantů do třiceti let na světě a její příjmy se odhadují na 300 milionů korun. Blake navíc nemůže Amy odpustit, že si za něj našla náhradu. Z novin se totiž dozvěděl, že jeho manželka nyní chodí s asistentem svého manažera Alexem Haynesem (22). Zpěvačka dokonce Alexe před několika dny představila svému otci Mitchovi (57), jenž přerušil dovolenou ve Španělsku a přijel páru požehnat. Amy je po boku abstinenta Alexe naprosto spokojená a vodku, kokain a he­roin vyměnila za ryzí cit.

Zato Blake v psychické pohodě rozhodně není. Podle zdroje z vě­z­nice začal po třech měsících abstinence opět užívat heroin, navíc se ve vazbě několikrát pokusil o se­bevraždu. Winehouse se s Fielder-Civilem seznámila při natáčení svého klipu v roce 2003. Vzali se o čtyři roky později na dovolené v Miami.

Zdroj: www.super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář